Ženy hrají v neděli s Viktorií Plzeň

1647190776546 (2)

Další ligové střetnutí čeká Slovácko v neděli v Kunovicích, kam přijede Viktoria Plzeň. Souboj startuje v 15 hodin a naše hráčky se budou snažit od první minuty napravit dojem ze středečního duelu se Slavií Praha.

Potvrzují to i slova trenéra ženského týmu Petra Vlachovského: „Musíme se otřepat z nepovedeného utkání se Slavií a předvést výkon, který povede ke třem bodům.“ Zároveň si však kouč uvědomuje náročnost nedělního mače: „První utkání s Plzní jsme zvládli a zvítězili na Viktorce 2:0, zápas jsme rozhodli v posledních minutách, proto i nyní očekávám těžký duel.“

Jak už připomněl lodivod třetího týmu tabulky, Slovácko při prvním setkání s hráčkami z východočeské metropole zvítězilo 2:0 po dvou brankách z naprostého závěru. Po prvním poločase se šlo do šaten za bezbrankového stavu, který vydržel až do osmaosmdesáté minuty, kdy v Dobřanech skórovala Hailey Bicknell. Pojistku pak přidala v nastaveném čase Klára Waltrová.

Viktorka se nachází v tabulce na pátém místě, když má po odehrání devíti zápasů bilanci 3-1-5 a skóre 15:18. V minulém zápase Plzeň zvítězila v Dobřanech 4:2 nad Baníkem Ostrava. Slovácko je po osmi duelech třetí s bilancí 6-1-1 a skóre 24:10. O minulém víkendu jsme porazili v derby v Heršpicích Lokomotivu 4:1 a ve středeční dohrávce podlehli Slavii 0:4.