SLO | Online vstupenky a informace pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slovácko v Ostravě

stadion

Pokud se v neděli 26. května chystáte podpořit Slovácko při venkovním zápase v Ostravě (výkop 16:00 hod.), tak doporučujeme zakoupit vstupenku online se slevou již nyní! Vstupenky si můžete ZAKOUPIT ZDE

ADRESA STADIONU

Závodní 3077/135, 700 30 Ostrava - Vítkovice

VSTUPENKY

V den utkání bude otevřena pokladna u sektoru hostí (sektory C1 a C2 - viz mapa níže) od 14:30 hod., kde si fanoušci mohou zakoupit vstupenku za jednotné vstupné 230 Kč. Již nyní si můžete vstupenky zakoupit online, navíc za zvýhodněnou cenu 200 Kč. 

Vstupenky si můžete ZAKOUPIT ZDE

PARKOVÁNÍ

Fanoušci, kteří se chystají podpořit Slovácko po vlastní ose, mohou využít parkovací místa u Ostravar Arény. Cena parkování činí 70 Kč / zápas. Nájezd je z ulice Závodní a vzdálenost na stadion je cca 300 metrů. Vzhledem k pečlivému odbavení při vstupních prohlídkách doporučujeme fanouškům, aby přijeli do Ostravy včas.

VSTUP NA STADION

Vstup na stadion do sektoru pro hostující fanoušky je z ulice Závodní, který bude v den utkání společně s pokladnou otevřen od 14:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Kromě platné vstupenky je třeba dodržovat návštěvní řád stadionu.

Utkání 5. ligového kola ligové nadstavby mezi Baníkem Ostrava a Slováckem se odehraje v neděli 26. května od 16:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Ostravě - Vítkovicích.

VÝJEZD S FANKLUBEM

Cena výjezdu je 250 Kč. Přihlásit se můžete formou SMS ve formátu: BANIK JMENO PRIJMENI a místo odjezdu dle nástupního místa (viz zkratky v závorce) např. UH (Uherské Hradiště). Objednávky přijímáme do naplnění autobusů. SMS Odešlete na tel. 777 623 773