První školní den se Slováckem! Hráčky a hráči přivítali žáky zpět v lavicích

mk3ewjp4s68ryq

Prázdniny jsou pro školáky definitivně u konce. Ve středu 1. září se žáci opět vrátili do lavic a bylo u toho i 1.FC Slovácko!

Slavnostního zahájení školního roku a vítání prvňáčků na ZŠ Sportovní se zúčastnil i hráč prvního týmu Patrik Šimko společně se svou slovenskou krajankou Karolínou Bayerovou z týmu žen. Na úvod popřáli nově nastupujícím žákům hodně štěstí v jejich prvním školním roce, ať je učení baví a stejně jako oni ve fotbale, aby si i oni ve škole našli spoustu kamarádů. Po slavnostním přivítání těch nejmladších společně navštívili sportovní třídy na prvním stupni, kde jim předali drobnou pozornost v podobě rozvrhu hodin s klubovým designem. Tradičními každoročními hosty byli také trenéři mládeže Zdeněk Šturma a Matěj Posolda. Třídy na druhém stupni ZŠ Sportovní poté navštívily také hráčky našeho ženského týmu Tereza Molková a Tamara Morávková a ani tito žáci nemohli být ochuzeni o drobné dárky a přání úspěšného školního roku.

Sportovní škola ovšem nebyla jedinou, kterou zástupci klubu navštívili. Naši návštěvu vřele přijali také na Academic school v Uherském Hradišti, kde zavítal útočník Václav Jurečka společně s obránkyní Kristýnou Janků. Dvojice navštívila třídu 5.A, kde se s dětmi bavili o tom, jak trávili prázdniny, jakému sportu se věnují nebo třeba jak se těší zpátky do lavic. Na závěr krátkého setkání obdržely děti nejen školní rozvrhy, ale také podepsané hráčské kartičky našich zástupců z týmu žen a mužů.

Všem žákům a studentům, kteří se po prázdninách opět vrací do lavic přejeme úspěšný školní rok 2021/2022!

Photogallery – První školní den se Slováckem!