Informace pro fanoušky ke čtvrtečnímu pohárovému utkání s Fenerbahce Istanbul

radost2

Ve čtvrtek 11. srpna odehraje Slovácko odvetu 3. předkola o postup do Evropské ligy proti tureckému týmu Fenerbahce SK. Výkop zápasu je stanoven na 19:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 16:00 hod.

Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 950 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 950 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 950 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy v 17:30 hod. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku. Upozorňujeme, že na permanentní vstupenku, bez zakoupeného lístku, se na utkání nedostanete!

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 17:30 hod. Navštívit FanShop můžete také v pátek od 14:00 do 18:00 hodin.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.