Petr Reinberk: O postup se ještě porveme

rambo

Slovácko otočilo zápas v Nice a na Moravu veze tři body. Vítězný gól vstřelil chvíli před koncem utkání ze standardní situace Petr Reinberk, který se prosadil ve druhém zápase v řadě.

"Šumi na nás zavolal z hlavičky, tak jsem si k tomu stoupl. Havlas se na to moc netvářil, ale říkal jsem mu, ať mě to nechá kopnout a jednou v životě to tam taky pošlu. Zeď se rozestoupila a mezírkou to tam prošlo. Podařilo se," usmíval se Reinberk.

Sám přitom běžně standardky nezahrává. "Šumi ví, že jsem si to na tréninku zkoušel. Dělal si ze mě srandu, že v zápase to nikdy nekopnu. Poprosil jsem Havlase, jestli mi to nenechá. Taky si na to věřil," řekl Reinberk.

Slovácko se ziskem tří bodů dotáhlo na Kolín a je jen bod za Nice. "Je to nádhera. Mohli jsme z prvních tří zápasů mít víc bodů a výsledkově nám to nevyšlo. Dnes hra nebyla dobrá a přesto jsme dnes vyhráli. Nice se snažilo hrát na konci na dlouhé balony, ale poradili jsme si s tím dobře," okomentoval hru modro-bílých.

"Filda zachytal skvěle a podržel nás. Zvládl to a byl výborný," pochválil brankáře Rambo, stejně jako diváky na stadionu, kteří tým po celý zápas skvěle podporovali. "Naše fanoušky šlo slyšet dost, jsme za to moc rádi," vzkázal.

Boj o postup ze skupiny D zůstává otevřený. "Každý zápas chceme zvítězit a budeme se chtít o postup porvat."