Slovácko na Spartě nebodovalo

761FC696-A0DC-42A0-B7F0-C874AB37E96C
Sparta Praha Sparta Praha
4 : 0
Slovácko Slovácko

Statistiky zápasu

Góly

9. Lukáš Sadílek – Sparta Praha

30. Tomáš Čvančara – Sparta Praha

65. Lukas Haraslin – Sparta Praha

89. Adam Karabec – Sparta Praha

Yellow cards

14. Michal Tomič – Slovácko

90. Martin Minchev – Sparta Praha

Home team line-up – Sparta Praha

Matej Kovar, Martin Vitík, Filip Panák (78. Casper Hojer), Asger Sorensen, Jan Mejdr, David Pavelka (78. Adam Karabec), Lukáš Sadílek, Jaroslav Zelený, Jan Kuchta (78. Daniel Kaštánek), Tomáš Čvančara (46. Kryštof Daněk), Lukas Haraslin (66. Martin Minchev)

Opponent team line-up – Slovácko

Filip Nguyen, Michal Tomič, Michal Kadlec (78. Patrik Šimko), Stanislav Hofmann, Jan Kalabiška, Vlastimil Daníček, Marek Havlík, Daniel Holzer (68. Merchas Doski), Milan Petržela (78. Filip Vecheta), Ondřej Mihálik (78. Patrik Brandner), Vladislav Ljovin (46. Michal Kohút)

Progress of the match


Slovácko zlomili v zápase se Spartou jeho odchovanci. Úvodní branku utkání vstřelil Lukáš Sadílek a velmi dobrý výkon mezi třemi tyčemi předvedl brankář Matěj Kovář.

V dohrávce na Letné začalo Slovácko aktivně. Po úvodní dobré pasáži se dostal k centru Kalabiška. Jeho míč propadl k Hofmannovi, který zakončoval na bližší tyč, ale brankář Kovář zasáhl.

Na druhé straně se ovšem z první větší šance domácí prosadili. Dlouhý míč došel k Lukáši Sadílkovi a odchovanec Slovácka prostřelil Nguyena, gól ale neslavil. Modro-bílí mohli krátce nato srovnat. Opět byl v šanci Hofmann, ale ani v tomto případě z toho branka nebyla.

Po půlhodině hry bylo pro Slovácko ještě hůř. K zakončení se v šestnáctce dostal Tomáš Čvančara, který dostal míč za Nguyenova záda. Obrana Slovácka se dostala pod tlak a do poločasu sparťané ještě dvakrát ohrozili Nguyenovu branku.

Do druhého poločasu poslal trenér Svědík do hry místo Levina Kohúta. Brzy se dostal do šance Mihálik, ale jeho ránu zevnitř šestnáctky Kovář vytěsnil na roh.

Šance Slovácka na zkorigování utkání ukončila v 65. minutě branka Lukáše Haraslína. Slovácko následně prostřídalo, ale s výsledkem už mohlo těžko něco dělat. V závěru ještě počtvrté inkasovalo z kopačky Adama Karabce.

Po dvou ligových výhrách tak přišla pro Slovácko porážka. V tabulce nám patří desáté místo.