Slovácko porazilo Cracovii 1:0

3bjfh0bo438icyq

Slovácko zahájilo herní soustředění ve Slovinsku zápasem s polskou Cracovií. O osusu utkání nakonec rozhodla 58. minuta, kdy se hlavou prosadil Cicilia.

Slovácko mělo v prvním poločase územní převahu, když se hrálo výhradně před brankou polského týmu. Tlak Slovácka však končil v předfinální fázi, a tak gólmana Cracovie zaměstnala pouze střela Marečka.

Na druhé straně musel Filip Nguyen řešit dvě nebezpečné střely Cracovie, ale v obou případech si dokázal poradit.

Druhý poločas načala rána střídajícího Marka Havlíka, ale jeho střela byla lehce tečovaná a šla těsně vedle brány Cracovie.

Slovácko se nakonec dočkalo v 58. minutě, kdy z levé strany poslal míč do vápna Divíšek a Cicilia přesnou hlavičkou otevřel skóre utkáni.

Navýšit vedení Slovácka mohl Michal Tomič, kterému ideálně přiťukl míč Petržela, ale jeho skákavá střela mířila těsně vedle tyče.

Slovácko i ve zbytku utkání kontrolovalo hru, ale k navýšení skóre již nedošlo, naopak v závěru utkání po brejkové situaci vykopával míč z brankové čáry Stanislav Hofmann. Slovácko tak zahájilo herní soustředění ve Slovinsku výhrou 1:0 nad Cracovií Krakow.

KS Cracovia - 1.FC Slovácko 0:1

Branka: 58. Cicilia

Sestava: Nguyen (63. Bajza) - Divíšek (63. Kalabiška), Kadlec (46. Šimko), Hofmann, Reinberk (63. Tomič), Navrátil (63. Petržela), Mareček (46. Havlík), Daníček (83. Kudela), Sadílek (63. Šašinka), Jurečka (59. Holzer), Cicilia (63. Vecheta)