Prodej vstupenek + Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání mezi Slováckem a Libercem

fanousci2

V sobotu od 15:00 hod. se na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti odehraje utkání 13. ligového kola, ve kterém přivítáme tým z Liberce. Utkání se ponese v duchu oslav 20ti let od otevření stadionu. Program začne  od 14:00 hod., kdy se otevřou brány stadionu a ve Slovácké dědině za tribunou B vám bude hrát DJ Andrew Rabbit. Od 14:20 do 14:40 bude probíhat autogramiáda legend 1.FC SYNOT a ve Fanshopu si můžete zakoupit speciální edici triček k výročí stadionu.. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

Nebudou u toho chybět ani někteří bývalí hráči. Účast přislíbil například Karel Jarolím, Michal Meduna, Jan Nezmar, Vladimír Malár, Tomáš Polách, Jan Rajnoch a další hráči, kteří před dvaceti lety stadion zápasem s Borussií Mönchengladbach otvírali. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Online si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

Případně si můžete vstupenky zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. 

CENY VSTUPENEK:
Tribuny B, C a D – 200 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 200 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 100 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 60 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:00 hod. Ve Slovácké dědině za tribunou B vám bude hrát DJ Andrew Rabbit. Od 14:20 do 14:40 bude probíhat autogramiáda legend 1.FC SYNOT.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený 60 minut před zápasem, tedy od 14:00 hod. Ve Fanshopu si můžete zakoupit speciální edici triček k výročí stadionu. FanShop můžete navštívit i ve středu a v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji tradiční zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Stejně jako v minulé sezóně bude zápasový zpravodaj slosovatelný a tři šťastlivci se mohou těšit na zajímavé ceny.