Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání se Zlínem

ybwidgsj2je9ezq

V sobotu 18. září odehraje Slovácko utkání 8. ligového kola proti Zlínu. Výkop krajského derby je v 16:00. Níže vám přinášíme důležité organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Kromě platné vstupenky, nebo zakoupené permanentky je nutné prokázat u vstupu potvrzení o bezinfekčnosti jedním z aktuálně platných způsobů: 

·       osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

·       osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

·       osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:

- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo

- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo

·       osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

výjimku mají děti do 6 let

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

-          Pro vstup nestačí potvrzení od zaměstnavatele ani čestné prohlášení.

-          Po celou dobu pobytu na stadionu je třeba nosit ochranu dýchacích cest – respirátor.

-          U vstupu bude akceptována aplikace Tečka.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Otestovat se můžete v Aquaparku v Uherském Hradišti vedle fotbalového stadionu (VÍCE ZDE)
Na místě je možné absolvovat antigenní test bez rezervace na pojišťovnu, a nebo jako samoplátce za 200 Kč. Odběrové místo obratem vydává zdarma potvrzení s výsledkem testu. Pracovní doba: každý den od 8:00 do 20:00 včetně víkendu a svátků. Fotbaloví fanoušci můžou využít toto Odběrové místo bez předchozí rezervace.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. 

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 14:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Na zápas se Zlínem pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.

VSTUPENKY

Vstupenky na krajské derby se Zlínem si můžete zakoupit v pátečním předprodeji na pokladnách fotbalového stadionu od 15:00 do 18:00 hod. Využít můžete prodej vstupenek na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 230 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 230 Kč
Děti do 15 let (tribuny B, C a D) – 115 Kč