vs6tbnti6kyiozq
Slovácko B Slovácko B
2 : 0
Zlín B Zlín B

Po sobotní výhře ligového týmu zvládla krajské derby i juniorka Slovácka, která porazila Zlín 2:0. Obě branky byly rozděleny do obou poločasů. Zlín více zlobil v prvním poločase, kdy měl několik šancí, ve druhém dějství mělo zase více příležitostí Slovácko, které dokázalo i dvě šance přetavit v branku.

První branka přišla ve 20. minutě, kdy se trefil Ibrahim Aldin, který zakroutil technickou střelu přesně k levé tyči a hostující brankář Šiška se natahoval po balonu marně.

Na konečných 2:0 zvyšoval v 64. minutě Rigino Cicilia, který se prosadil po standardní situaci a při následné skrumáži se k němu odrazil míč, který vytáhlý útočník poslal do sítě.

1.FC SLOVÁCKO B – FC FASTAV ZLÍN B 2:0 (1:0)
Branky: 20. Aldin, 64. Cicilia

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Borek – Merdovič (79. Pisar), Bartoš, Juroška (85. Machalík), Pernica (71. Kočí), Vincour (79. Stojmenov), Polášek, Aldin (71. Kratochvíla), Divíšek, Cicilia, Kudela