Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání s Teplicemi

hh3hit31pgc50r

V sobotu 2. října odehraje Slovácko utkání 10. ligového kola proti Teplicím. Výkop utkání je v 16:00. Níže vám přinášíme důležité organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:30. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že vzhledem k rizikovosti utkání bude uzavřená ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

 • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
 • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledek, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
 • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
 • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

Výjimku mají děti do 6 let.

JAK A KDE SE OTESTOVAT

Otestovat se můžete v Aquaparku v Uherském Hradišti vedle fotbalového stadionu (VÍCE ZDE)
Na místě je možné absolvovat antigenní test bez rezervace na pojišťovnu, a nebo jako samoplátce za 200 Kč. Odběrové místo obratem vydává zdarma potvrzení s výsledkem testu. Pracovní doba: každý den od 8:00 do 20:00 včetně víkendu a svátků. Fotbaloví fanoušci můžou využít toto Odběrové místo bez předchozí rezervace.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby po celou dobu na stadionu nosili respirátory, dodržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. 

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 14:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Na zápas s Teplicemi pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října. Zakoupit zpravodaj můžete rovněž ve FanShopu za tribunou B.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání s Teplicemi si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

 • Tribuny B, C a D - 180 Kč
 • Tribuna A - není v prodeji
 • Sektor hostů (D4 a D5) - 180 Kč
 • Děti do 15 let (tribuny B, C a D) - sleva 50% z ceny vstupenky
 • ZTP - sleva 50% z ceny vstupenky
 • ZTP/P - sleva 100% z ceny vstupenky