Online vstupenky a informace pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slovácko v Ostravě

vnhskqbz5yufy0r

Pokud se v sobotu 16. října chystáte podpořit Slovácko v Ostravě, tak by vám neměly uniknout následující informace.

VSTUPENKY

V den utkání bude otevřena pokladna u sektoru hostí, kde si fanoušci mohou zakoupit vstupenku za jednotné vstupné 220 Kč. Již nyní si můžete vstupenky zakoupit online za zvýhodněnou cenu 190 Kč. 

Vstupenky si můžete ZAKOUPIT ZDE

PARKOVÁNÍ

Fanoušci, kteří se chystají podpořit Slovácko po vlastní ose, mohou využít parkovací místa u Ostravar Arény. Cena parkování činí 70 Kč / zápas. Nájezd je z ulice Závodní a vzdálenost na stadion je cca 300 metrů. Vzhledem k pečlivému odbavení při vstupních prohlídkách doporučujeme fanouškům, aby přijeli do Ostravy včas.

VSTUP NA STADION

Vstup na stadion do sektoru pro hostující fanoušky je z ulice Závodní, který bude v den utkání společně s pokladnou otevřen od 15:00 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Kromě platné vstupenky je třeba dodržovat vládní nařízení a splnit jednu z následujících podmínek:

Osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledek, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Utkání 11. ligového kola mezi Baníkem Ostrava a Slováckem se odehraje v sobotu 16. října od 16:00 hod. na Městském fotbalovém stadionu v Ostravě - Vítkovicích.