Daniela Holzera čeká specifické utkání - Čekám vyrovnaný zápas, plný agresivity a pěkného fotbalu

owcenfwk6g7qy0r

V sobotu to pro něj bude pikantní utkání. Daniel Holzer je odchovancem Baníku, a tak ho v 11. kole Fortuna ligy čeká utkání proti klubu, který ho vychoval a se kterým nakoukl do profesionálního fotbalu. Rozhodně to pro něj nebude běžné utkání.

„Byl jsem v Baníku odmalička, je to klub, který mě vychoval. Nějaký vztah k němu mám, znám hráče, lidem kolem klubu. Bude to pro mě specifický zápas,“ říká Holzer, který na Slovácko přišel z ostravského Baníku letos v létě a v dresu Slovácka zaznamenal jednu branku a připsal si rovněž tři asistence.

„Cítím se dobře, cítím se uvolněný, cítím také důvěru trenéra. Myslím si, že jsem v Hradišti dobře a rychle zapadl, což vám také pomůže. Nemusíte se dlouho aklimatizovat. Bude to také tím, že se v klubu cítím dobře. Do hry jdete s čistou hlavou. Mančaft šlape, vyhrává, sebevědomí jde nahoru, to vám také pomůže k dobrým výkonům,“ vysvětluje Holzer.

Ostravský stadion uvidí bitvu dvou týmů, kterým aktuální patří čtvrté místo v ligové tabulce a oba celky získaly shodně 22 bodů.

„Oba týmy jsou na tom dobře, mají sebevědomí, střílí branky. Na druhou stranu si myslím, že začátek bude hodně opatrný, bude se vyčkávat a čekat na soupeře. Čekám vyrovnaný zápas, plný agresivity a pěkného fotbalu. Výhrou by mohl jeden nebo druhý v tabulce odskočit, takže očekávám vyrovnaný souboj. Pro oba týmy by to mohl být takový zápas podzimu,“ dodává.

Utkání 11. kola Fortuna Ligy mezi ostravským Baníkem a Slováckem se odehraje v sobotu 16. října od 16:00 hod. na stadionu v Ostravě Vítkovicích.