Utkání osmifinále poháru MOL Cup s Karvinou se odehraje v pátek 12. listopadu

g11ld5bs2a1602r

Odložené utkání osmifinále MOL Cupu mezi Slováckem a Karvinou se odehraje v pátek 12. listopadu od 17:00 hod.

Původně se mělo utkání odehrát ve středu 27. října, ale z důvodů výskytu nákazy COVID-19 přišlo nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje, která rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k významnému počtu členů týmu Karviné.

Držitelé permanentních vstupenek budou mít vstup na utkání zdarma. Pro ostatní návštěvníky budou v prodeji vstupenky za 60,- Kč. Vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách stadionu v den utkání. V následujících dnech dojde také ke spuštění online prodeje, o kterém Vás budeme informovat.


Pro vstup na stadion je potřeba dodržet aktuální pravidla, u vstupu je nutné prokázání bezinfekčnosti. Od 1. listopadu dochází ke změně a fanoušky žádáme, aby věnovali pozornost následujícím řádkům.

Je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledek, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Potvrzení je nutné mít v papírové formě, nestačí pouze vyfocené v telefonu. Z mobilního telefonu budeme na všech vstupech akceptovat pouze aplikaci Tečka.

Výjimku mají děti do 12 let.