4j87b25f3n7282r

"Tím, že jsme dostali gól, tak samozřejmě špatný vstup do zápasu, za mě moc profesorský. Myslím, že jsme si tam vytvořili nějaké příležitosti, ať předtím nebo potom. Reagovali jsme na to střídáním, hráli jsme na dva útočníky. Nejen, že se nám podařilo vytvořit šance, ale hlavně vyrovnat na 1:1 do poločasu, což bylo velmi důležité. Druhý poločas pokračoval v tom trendu, že jsme si zase vytvořili nějaké šance, jednu jsme nedali, potom přišel gól na 2:1. Pak pro mě nepochopitelně přestaneme úplně hrát. Nebyla to naše hra, nebyli jsme zodpovědní v některých věcech. Necháváme strašně moc prostoru hráčům na obranné polovině. Trestuhodně si necháme vyrovnat na 2:2. Na konci nám chyběly přesnost a kvalita, abychom utkání třeba ještě překlopili na naši stranu."