Holzer: Jsem rád, že se to takto sešlo. Milanův rekord, vyprodaný zápas, vysoká výhra a k tomu branka

0o7foueb12h333r

Vyprodaný stadion v Uherském Hradišti byl v neděli odpoledne ve fotbalové euforii. Na světelné tabuli svítil začátkem druhého poločasu výsledek 2:0 pro Slovácko a nejednomu fanouškovi se hlavou honila společná myšlenka, že by to chtělo pojistku. Ta přišla v 57. minutě, kdy Václav Jurečka, byť tísněn dvěma protihráči, úspěšně prodloužil hlavou míč za sebe a Daniel Holzer měl ve sprinterském souboji navrch a následně dělovou ránou pod víko navýšil vedení na 3:0 pro modrobílé.

„Já jsem se chtěl hlavně dostat před Štětinu. Podobnou situaci jsem měl s Karvinou, kdy jsem to špatně vyřešil a před Buchtu jsem se nedostal. Tady se mě to povedlo, a pak už jsem jen zavřel oči a napálil jsem to. Jsem rád, že jsem to takto trefil,“ vrací se ke své brance záložník Slovácka, který si vychutnal nečekaně vysoké vítězství.

„Byl to nádherný zápas, super výsledek, ale 4:0 je určitě bonus, to nikdo z nás nečekal. Spokojení bychom byli, i kdybychom vyhráli 1:0. Ale jsem rád, že se to takto sešlo. Milanův rekord, vyprodaný zápas, vysoká výhra a k tomu ještě branka,“ září Holzer.

Slovácko výhrou přeskočilo svého soupeře a po polovině základní části se usadilo na druhém místě ligové tabulky. Soutěž však pokračuje dál a již v sobotu odehraje Slovácko další ligové utkání, tentokrát na půdě budějovického Dynama. 

„Určitě to bude jiný zápas. Budějovice si na nás dají větší pozor, v tomto to pro nás bude těžší. Přeci jen soupeři se na nás chtějí vytáhnout a podle toho vypadá i taktika. Je rozdíl hrát na brejky nebo posuvnou kombinací musíte překonávat soupeře. To jsou dva naprosto odlišné styly, ale s oběma už jsme se setkali a pokud předvedeme podobný výkon jako se Spartou, tak to zvládneme,“ věří Daniel Holzer.

Utkání 16. ligového kola mezi Dynamem České Budějovice a Slováckem se odehraje v sobotu 27. listopadu od 15:00 hod. v Českých Budějovicích.

Zmíněný hráč: Daniel Holzer Daniel Holzer