Na Plzeň pouze držitelé zakoupených permanentek SPOLU DO POHÁRŮ na Tribunu A a do sektorů B3 a C4.

usag2paf6s0sd3r

Vzhledem k vládním nařízením z důvodů zhoršené epidemické situaci v České republice se změnila pravidla pro pořádání sportovních akcí, aktuálně podle opatření ministerstva zdravotnictví může v tuto chvíli sportovní akce navštívit maximálně 1000 diváků.

1.FC Slovácko má v tuto chvíli na 2000 držitelů permanentních vstupenek, a tudíž není možné uspokojit všechny fanoušky. Na utkání s Viktorií Plzeň proto budou na stadion vpuštěni držitelé zakoupených permanentních vstupenek SPOLU DO POHÁRŮ z tribuny A a sektorů B3 a C4. Držitelé zakoupených permanentních vstupenek SPOLU DO POHÁRŮ z ostatních sektorů, budou v puštěni na domácí utkání s Jabloncem.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU
Na nedělní utkání s Viktorií Plzeň se dostanou pouze fanoušci, kteří si zakoupili permanentky „SPOLU DO POHÁRŮ“ na tribunu A a do sektorů B3 a C4. Zároveň platí, že v souladu s nařízením vlády budou na stadion vpuštěni pouze ti, kteří prokáží bezinfekčnost v režimu O-N, tedy buď jsou plně očkovaní, nebo prodělali Covid-19 v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze děti a mládež do osmnácti let, osoby se zahájeným očkováním a fanoušci, které se prokáží oficiálním dokladem o nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů (nutnost doložení PCR testu ne staršího než 72 hodin).

OBČERSTVENÍ NA STADIONU
Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. V souladu s novými pravidly avizujeme i to, že na stadionu nebudeme prodávat alkoholické nápoje.

OTEVŘENÍ STADIONU
Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 16:30 hod. 

INFORMACE PRO HOSTUJÍCÍ FANOUŠKY
Sektor hostí zůstane v souladu s regulemi LFA uzavřený.