Milan Petržela: Loňské vítězství nad Plzní mám pořád v živé paměti (FOTOGALERIE)

1tpwfwo876ysh3r

Slovácko odehraje v neděli 5. prosince utkání 17. ligového kola proti Viktorii Plzeň. Na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti se bitva Slovácka s Viktorií odehraje téměř po roce, kdy Slovácko zvítězilo vysoko 4:0.

„Mám to pořád v živé paměti, byl to pro nás krásný zápas s výborným výsledkem. V kabině jsme zrovna vzpomínali, že by nebylo špatné to zopakovat, ale samozřejmě každé utkání je jiné, ale paradoxně i v minulém roce k nám jeli po zápase, ve kterém si zastříleli. Tehdy doma porazili Teplice 7:0 a teď vyhráli nad Bohemkou 6:0,“ poukazuje Petržela na zajímavou shodu. Mrzí ho, že utkání bude postrádat větší diváckou kulisu.

„Je to velká škoda, určitě by o utkání byl velký zájem. V zápase se Spartou to mělo správnou atmosféru i náboj a jak diváci, tak i my jsme si to užili. Nedá se nic dělat, vládní nařízení je vládní nařízení,“ krčí rameny rekordman v počtu odehraných ligových zápasů.

Prohlédněte si fotogalerii z posledního domácího zápasu s Plzní.

1.FC SLOVÁCKO - FC VIKTORIA PLZEŇ 4:0 (1:0)
GÓLY: 11. Kalabiška, 50. Hofmann, 80. Sadílek, 90. Kubala

SESTAVY:
1.FC SLOVÁCKO: Nemrava – Kalabiška, Hofmann, Daníček (C), Šimko – Petržela (79. Tomič), Havlík, Sadílek, Navrátil (79. Srubek) – Kohút (70. Kubala) – Jurečka (67. Kliment).

FC VIKTORIA PLZEŇ: Hruška – Havel, Hejda, Brabec (C), Limberský – Bucha, Kalvach, Čermák (64. Káčer) – Kayamba (35. Ondrášek), Beauguel (64. Mihálik), Ba Loua (88. Alvir).

Fotogalerie