Na Jablonec pouze držitelé zakoupených permanentek SPOLU DO POHÁRŮ na tribunu B (sektory B1, B2, B4 a B5) a tribunu C (sektory C1, C2, C3, C5, C6 a C7)

hpo443pc5dpe24r

Vzhledem k zhoršené epidemické situaci v České republice stále platí zpřísněná vládní nařízení. V tuto chvíli může sportovní akce navštívit maximálně 1000 diváků.

Na utkání Slovácka s Jabloncem se tak opět nedostanou všichni držitelé permanentních vstupenek. Na stadion budou vpuštěni držitelé zakoupených permanentních vstupenek SPOLU DO POHÁRŮ na tribunu B do sektorů B1, B2, B4 a B5 a na tribunu C do sektorů C1, C2, C3, C5, C6 a C7. 

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU
Na sobotní utkání s Jabloncem se dostanou pouze fanoušci, kteří v souladu s nařízením vlády prokáží bezinfekčnost v režimu O-N, tedy buď jsou plně očkovaní, nebo prodělali Covid-19 v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze děti a mládež do osmnácti let, osoby se zahájeným očkováním a fanoušci, které se prokáží oficiálním dokladem o nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů (nutnost doložení PCR testu ne staršího než 72 hodin).

OBČERSTVENÍ NA STADIONU
Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup nejméně 1,5 metru například při čekání před stánkem, atd. V souladu s novými pravidly avizujeme i to, že na stadionu nebudeme prodávat alkoholické nápoje.

OTEVŘENÍ STADIONU
Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy v 13:30 hod. 

INFORMACE PRO HOSTUJÍCÍ FANOUŠKY
Sektor hostí zůstane v souladu s regulemi LFA uzavřený.