Ligový tým se dnes poprvé sešel a odstartoval přípravu na jarní část soutěže

7odbjovpe6055r

Slovácko dnes odstartovalo zimní přípravu na jarní část soutěže a v týmu proběhlo několik menších změn. Daniel Mareček přestoupil do týmu Bohemians Praha 1905, Pavol Bajza se připravuje s Karvinou, kde by měl hostovat do léta a na prvním tréninku chyběl rovněž Jan Navrátil, kterému skončila smlouva.

„Jsou s námi v přípravě Ibrahim Aldin a Pavel Juroška z juniorského týmu a místo Pavola Bajzi přišel Tomáš Fryšták,“ přiblížil trenér Martin Svědík.

Slovácko zahájí přípravu v domácím prostředí, v příštím týdnu odehraje přípravné utkání v Kroměříži a následně odcestuje na soustředění do chorvatského Umagu.

„Chceme co nejvíce utkání odehrát na přírodní trávě, takže jeden zápas před odjezdem do Chorvatska nám bude stačit. Hráči měli jen čtrnáct dní volna, těch zápasů odehráli spoustu, takže by to neměl být problém a soustředit se budeme hlavně na herní soustředění, kde se utkání odehrají na kvalitní travnaté ploše,“ pokračuje Svědík.

Slovácko se dnes sešlo na stadionu v Uherském Hradišti a následně absolvovalo trénink na přírodní trávě bez absolvování kondičních testů.

„Tím, že je kádr prakticky pohromadě delší dobu a výsledky z posledních testů jsou plus mínus stejném, tak v příštím týdnu absolvujeme pouze menší testy přímo na stadionu v Uherském Hradišti a velké testy budou následovat až v létě,“ přiblížil kondiční trenér Miroslav Mikšíček.

058ts3se7f7055r

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 1.FC SLOVÁCKO

3. ledna – zahájení zimní přípravy
15. ledna SK Hanácká Slavia Kroměříž – 1.FC SLOVÁCKO (10:30 hod.)
18. ledna - odjezd na soustředění do Chorvatska
21. ledna - NHK Rijeka – 1.FC SLOVÁCKO (13:00 - Umag)
25. ledna - NK Olimpia Ljubljana – 1.FC SLOVÁCKO  (15:00 - Umag)
28. ledna - NK Domžale – 1.FC SLOVÁCKO (čas bude upřesněn)

Fotogalerie – Slovácko zahájilo zimní přípravu