Slovácko na herním soustředění nestačilo na slovinskou Olimpiji Lublaň

not3upno46ax96r

Slovácko ve druhém přípravném zápase na herním soustředění v chorvatském Umagu prohrálo se slovinskou Olimpijí Lublaň 0:3.

První poločas přinesl dvě branky v síti Slovácka, které doplácelo na kvalitně sehrané protiútoky týmu z Lublaně.

I když bylo Slovácko v první čtvrthodině více na míči, tak snaha končila před šestnáctkou. Naopak v 17. minutě to byli domácí hráči, kteří pro rychlém brejku rozebrali obranu Slovácka a Olimpija šla do vedení.

Podobný obrázek přinesly i další minuty, ale ve 28. minutě to bylo již 2:0, když se hráči Lublaně prosadili po individuální chybě v obraně Slovácka.

Slovácko mělo v prvním poločase pouze náznaky šancí, ale jak Šašinka, tak Vecheta se k zakončení nedostali.

Ve druhém poločase mělo Slovácko šancí přeci jen více, ale Kohútova hlavička se mezi tři tyče nevešla a Holzerovo zakončení jen těsně minulo levou tyč.

Tým z Lublaně přidal třetí branku opět po rychlém protiútoku, kdy první zakončení gólman Nguyen nejprve vyrazil, ale na následnou dorážku již byl krátký.

Neprosadil se ani Marek Havlík, který se dostal k zakončení odraženého míče, ale jeho tvrdá rána šla vysoko nad. Slovácko tak na herním soustředěni ve Slovinslu podleho Olimpiji Lublaň 0:3.

NK Olimpija Lublaň - 1.FC SLOVÁCKO 3:0 (2:0)

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Fryšták (46. Nguyen) - Reinberk (46. Holzer), Hofmann, Šimko (46. Sadílek), Divíšek ((30. Merdovič) 46. Kalabiška)) - Daníček (60. Kadlec), Šašinka (46. Kohút), Kudela (46. Havlík) - Juroška (46. Jurečka), Vecheta (60. Petržela), Tomič