Tisková konference 1.FC Slovácko před startem jarní části ligové soutěže

l5mkw0fw52yeq6r

Již o víkendu odstartuje jarní část fotbalové ligy a Slovácko do druhé poloviny vstoupí ze čtvrtého místa v ligové tabulce a bojovat bude rovněž v pohárové soutěži. „Chceme skončit co nejlépe,“ říká před startem soutěže ředitel klubu Petr Pojezný.

„Ani v minulosti jsme si nedávali cíle, že chceme být třetí, čtvrtí nebo šestí. Vážíme si i umístění, kde jsme dnes, makáme nadoraz na sto procent a chceme skončit co nejvýše,“ reagoval ředitel klubu na dotaz novinářů, jaké má Slovácko ambice do jarní části soutěže.

„Pohár bereme jako ligu, chceme v něm uspět. Je to jedna z cest,“ doplnil trenér Martin Svědík, který věří, že v ligové soutěži se tým vyvaruje individuálních chyb.

„Nevyhýbala se nám drobnější zranění, neměli jsme vždy po kupě celý kádr. Nicméně jsme to odpracovali, i když pravda je, že výsledkově spokojení nejsme hlavně s posledními dvěma zápasy, kdy jsme inkasovali po třech brankách. Dělali jsme individuální chyby, kterých se nevyvarovali ani zkušení hráči, ale přičítám to únavě z přípravy. Snad to v soutěžních utkáních odstraníme,“ věří trenér Slovácka Martin Svědík.