Informace k prodeji vstupenek na nedělní utkání se Slavií Praha

btzq4lzy4t6hx6r

Pokud jste si zakoupili permanentku Spolu do pohárů na sezonu 2021/2022 a chystáte se na nedělní utkání se Slavií Praha, tak věnujte pozornost následujícím informacím.

Stále ještě nedošlo k rozvolnění vládních epidemických nařízení u pořádání sportovních akcí, které v tuto chvíli může navštívit maximálně 1000 diváků. Pokud k rozvolnění nedojde nejpozději ve čtvrtek během dne, tak na utkání se Slavií Praha odstartuje ve čtvrtek od 19:00 hod. prodej vstupenek pro držitele zakoupených permanentek Spolu do pohárů.

„Pokud budou v termínu utkání se Slavií Praha stále v platnosti vládní nařízení týkající se hromadných akcí a fotbalová utkání bude moci navštívit jen tisícovka fanoušků, budou mít možnost držitelé permanentek Spolu do pohárů zakoupit si vstupenku za symbolických 10 Kč na nedělní utkání v online předprodeji až do naplnění povolené kapacity stadionu,“ přibližuje Marek Jurák z úseku komunikace.

Přesný postup, jak si mohou držitelé permanentek vstupenku zakoupit, naleznete na našem webu během čtvrtečního dne. 

1.FC Slovácko má v tuto chvíli na 2000 držitelů permanentních vstupenek. Není proto možné uspokojit ani všechny naše nejvěrnější fanoušky. Z tohoto důvodu nebude probíhat volný prodej vstupenek pro ostatní zájemce. Možnost nákupu vstupenky se nevztahuje rovněž na držitele kompenzačních permanentek. Děkujeme za pochopení.