Pro držitele ZAKOUPENÝCH permanentek Spolu do pohárů odstartuje v 19:00 prodej vstupenek na utkání se Slavií Praha

jx9ob18f3ph137r

Bohužel stále ještě nedošlo k rozvolnění vládních epidemických nařízení u pořádání sportovních akcí, které v tuto chvíli může navštívit maximálně 1000 diváků. Na utkání se Slavií Praha tudíž nebude probíhat volný prodej vstupenek.

Na utkání si mohou zakoupit vstupenku pouze držitelé zlatých permanentek Spolu do pohárů, kteří tak mohou učinit online (viz. odkaz níže) za symbolických 10 Kč. Online prodej bude spuštěn ve čtvrtek 10. února od 19:00 hod. a poběží až do naplnění povolené kapacity.

MÁM PERMANENTKU SPOLU DO POHÁRŮ:
Pokud jste si ZAKOUPILI permanentku Spolu do pohárů na sezónu 2021/2022, tak si můžete zakoupit online vstupenku na nedělní utkání kliknutím na odkaz níže. Upozorňujeme, že vaše místo není přednostně rezervováno! Pokud bude již vaše tradiční místo obsazeno, tak v nabídce vyberte některé z volných míst. 

Návod, jak si vstupenku zakoupit si můžete PŘEČÍST ZDE

Vstupenku na utkání si můžete ZAKOUPIT ZDE

MÁM KOMPENZAČNÍ PERMANENTKU Z MINULÉ SEZÓNY:
Vzhledem k vládním nařízením a omezení kapacity bohužel není možné na utkání se Slavií Praha využít kompenzační permanentku ani k případnému online nákupu.

PARTNEŘI A SPONZOŘI KLUBU:
Pokud jste partnerem klubu a jste držitelem VIP permanentky na právě probíhající sezónu, tak vám bude umožněn vstup po předložení VIP karet a není třeba si kupovat vstupenku.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE:
Vzhledem k aktuálním nařízením žádáme fanoušky, aby udržovali rozestupy, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU:
Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků. Fanoušky žádáme, aby udržovali odstup při čekání před stánkem, dbali zvýšené hygieny a byli k sobě ohleduplní.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO:
FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 13:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

Soubory