Holzer: Věřím, že přestup mě posune

7w16nbh3138icyq

Slovácko v prvním zápase letní přípravy porazilo MFK Vyškov 6:1. Do utkání nastoupil i Daniel Holzer, který přestoupil z Ostravy a hned v úvodním zápase měl na paži kapitánskou pásku, takže příspěvek do kasy v kabině ho nemine.

„Tak je to všude, jenom ceny jsou různé. Třeba ve Spartě to byla raketa, tady je to menší, ale stejně to jde do týmové kasy, takže si to mužstvo utratí,“ říká Holzer s úsměvem a přiblížil, jak se zrodil jeho přestup na Slovácko.

„Na konci sezóny jsem věděl, že můžu z Baníku odejít. Když mě pak kontaktoval trenér Svědík, že má zájem, tak jsem věděl, že chci do Slovácka. Známe se z Ostravy a máme k sobě blízko. Věřím, že přestup do Uherského Hradiště mě posune dál,“ pokračuje Holzer, který má v nohách první dny náročné přípravy.

„Každá příprava je náročná. Obzvlášť po tom volnu, ale musím říct, že trenér Svědík má přípravu jinou než byla v Ostravě - je tvrdší,“ prozrazuje.

Tým čeká náročná příprava, aby na konci července sehrál pohárovou bitvu s bulharským Plovdivem.

„Hrál jsem Evropskou ligu ve Spartě a také ve Zlíně, tam jsme s týmem postoupili až do skupiny, takže cenné zkušenosti. Dostat se do hlavní soutěže přes předkola bude těžké, ale doufám, že na to máme, že nás trenér dobře připraví a poháry pro Slovácko přivezeme,“ přeje si.

Fotogalerie