Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání s Mladou Boleslaví

stadion090821

V sobotu 26. února odehraje Slovácko utkání 23. ligového kola proti týmu FK Mladá Boleslav. Utkání může, po rozvolnění vládních nařízení, navštívit 50% kapacity stadionu. Na utkání se tudíž dostanou nejenom všichni permanentkáři, ale rovněž je možné na utkání zakoupit vstupenky. Výkop zápasu je v 15:00. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 13:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku. Již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 13:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 14:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Na zápas s Mladou Boleslaví pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.

VSTUPENKY

Vstupenky na duel s Mladou Boleslaví můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 180 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 180 Kč
Děti do 15 let (tribuny B, C a D) – 90 Kč

p98sqsdi7k30r7r