Tomáš Grigar, Tomáš Kučera, Mohamed Tijani, Tomáš Vondrášek, Alois Hyčka (65. Václav Prošek), Lukáš Mareček (65. Jan Knapík), Robert Jukl, Jan Shejbal (77. David Ledecký), Daniel Trubač, Filip Žák, Jakub Mareš (55. Václav Sejk)

Sestava soupeře – Slovácko

Filip Nguyen, Petr Reinberk, Vladislav Ljovin, Marek Havlík, Patrik Šimko, Vlastimil Daníček, Václav Jurečka, Milan Petržela (70. Jan Kalabiška), Lukáš Sadílek, Daniel Holzer (80. Michal Tomič), Rigino Cicilia (84. Filip Vecheta)

f3ahhz1gzt0c8r
První čtvrthodina utkání byla v režii Slovácka, které drželo míč na svých kopačkách a kombinovalo na polovině hřiště teplického týmu. Bohužel snaha končila před pokutovým územím bez ohrožení domácí svatyně.

Podobný průběh přinesly i následující minuty a ve 25. minutě zahrávalo Slovácko standardní situaci po faulu na Jurečku. Míč si postavil Marek Havlík, který obstřelil zeď, ale míč těsně minul i branku gólmana Grigara.

Gólman Teplic však musel zasahovat ve 35. minutě. Milan Petržela našel v brejku osamoceného Václava Jurečku, jehož zakončení však gólman Teplic vytěsnil špičkou kopačky.

Změna skóre mohla přijít těsně před odchodem do šaten. Nejprve se na pravé straně šikovně uvolnil Petr Reinberk a jeho rána z pokutového území byla domácím gólmanem vytěsněna mimo tři tyče. Na následný rohový kop si naskočil Cicilia a Teplice musel znovu zachraňovat gólman Grigar.

Druhý poločas začal ve stejném duchu, jako skončil ten první a ve 49. minutě mohlo Slovácko skórovat, když po rohovém kopu hlavičkoval Reinberk a dobíhajícímu Reinberkovi chyběly centimetry, aby míč dorazil do sítě.

Co se nepodařilo Daníčkovi s Reinberkem, to se podařilo v 55. minutě, kdy Milan Petržela našel svým centrem na zadní tyči Rigina Ciciliu, jenž se hlavou nemýlil, vstřelil svou čtvrtou branku v sezoně a Slovácko vedlo v Teplicích 1:0.

Zvýšit vedení Slovácka mohl svou třináctou brankou v sezóně Václav Jurečka, který dokonce dostal míč do sítě, ale pomezní rozhodčí mu radost pokazili, zdviženým praporkem kvůli ofsajdovému postavení.

Na druhé straně mohli udeřit domácí v 69. minutě, kdy Jan Knapík těsně nedoskočil na centr Daniela Trubače a míč jen těsně minul pravou tyč branky Filipa Nguyena.

Gólman Slovácka si musel oddychnout i při akci Daniel Trubače, který našel přesným centrem Tomáše Kučeru a jeho hlavičce chyběly jen centimetry.

Slovácko v závěru vedení udrželo a připsalo si tak důležité tři body do ligové tabulky.