Slovácko porazilo Vyškov 6:1

4gf3odo4138icyq

Slovácko v prvním přípravném zápase porazilo Vyškov 6:1. Za Slovácko se trefil 2x Cicilia, 1x Jurečka, Kalabiška, Mareček a Vecheta.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, ale šance Holzera, Šašinky a Jurečky mezi tři tyče nemířily.

Na druhé straně nováček FNL z Vyškova měl obrovskou šanci, když Simr vybídl ke skórováni Vintra, který však v zakončení selhal.

Ve 40. minutě přišla první branka utkání, když se na levé straně uvolnil Šašinka, který míč posunul na Havlíka a ten vybídl ke skórování Jurečku - 1:0.

Na začátku druhé půle musel své umění předvést Filip Nguyen, který včasným vyběhnutím zneškodnil rychlý brejk hostí.

V 50. minutě byl v pokutovém území stažený Jan Kalabiška a následný pokutový kop proměnil Cicilia - 2:0.

Slovácko diktovalo tempo hry a vytvářelo si další šance. Střela Tomiče ještě gólem neskončila, ale v 66. minutě se uvolnil Vecheta, který poslal přihrávku na Kalabišku, který poslal míč do sítě - 3:0.

Filip Vecheta si připsal přihrávku i u čtvrté branky Slovácka, když se v 70. minutě prosadil Daniel Mareček.

Hosté z Vyškova se nakonec přeci jen radovali z branky na 1:4, když tečovaná střela skončila za zády Nguena.

Páté branky se diváci dočkali v 80. minutě, kdy se po rychlé kombinaci Tomiče s Marečkem prosadil Cicilia - 5:1.

V 87. minutě se prosadil i Filip Vecheta, který nejprve hlavičkoval do tyče, ale následná dorážka již skončila v síti - 6:1.

Slovácko - Vyškov 6:1 (1:0)

Sestava Slovácka 1. poločas: Bajza - Divíšek, Daníček, Reinberk- Holzer, Kudela, Srubek, Havlík, Navrátil - Šašinka, Jurečka

Sestava Slovácka 2. poločas: Nguyen - Šimko, Pernica, Merdovič - Kalabiška, Mareček, Sadílek, Polášek, Tomič - Cicilia, Vecheta