Daniel Holzer: Pomohlo nám otočené utkání s Boleslaví. Doufám, že v sobotu to nebude jen boj a na atmosféru se opravdu těším

holzer131021

Fanoušky čeká o víkendu fotbalový svátek, když se na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje bitva dvou sousedů v tabulce, kteří mají shodně 46 bodů a případný vítěz utkání se tak osamostatní na čtvrtém místě ligové tabulky. Mimo to se na hřišti střetnou rovněž dva nejlepší střelci soutěže. Václav Jurečka i Ladislav Almási mají shodně po dvanácti brankách.

Utkání vyhlíží rovněž Daniel Holzer, který přišel v létě na Slovácko právě z Ostravy. Po rozpačitém vstupu do jarní části soutěže dokázalo Slovácko dvakrát vyhrát a nyní se připravuje na bitvu o čtvrté místo ligy.

„Nám se výsledkově nevydařila ani zimní příprava. Góly jsme nedávali a laciné dostávali. Přenesli jsme si to i do úvodu ligy. Měli jsme to hodně v hlavách a nedařilo se nám to zlomit, což se někdy stává. Tím, že jsme otočili zápas s Boleslaví, tak nám to určitě zvedlo sebevědomí,“ vysvětluje Holzer, který v posledním ligovém zápase v Teplicích nastoupil na postu krajního obránce.

„Naposled jsem hrál na kraji obrany ještě v Ostravě. Mně to ale nedělá žádný problém, protože na bekovi jsem toho odehrál strašně moc a vždycky mě to bavilo, protože v dnešní době je to hodně ofenzívní post, celou hru mám před sebou a naskytují se mnohem větší možnosti než v záloze,“ pokračuje Holzer, který doufá, že diváci uvidí více než jen boj na hřišti.

„Doufám, že to jenom boj nebude. My samozřejmě chceme hrát fotbal, i když aktuální terény technické hře moc nepomáhají. Doufám ale, že terén bude dobrý a my potěšíme naše fanoušky,“ přeje si a zároveň očekává bouřlivé prostředí.

„Na atmosféru utkání se opravdu těším. Předpokládám, že z Baníku přijede klasicky celá tribuna za brankou a všichni společně vytvoří skvělou atmosféru. Věřím, že nás naši fanoušci poženou za vítězstvím. Přeji si, aby bylo vyprodáno,“ dodává Daniel Holzer.

STUPENKY NA UTKÁNÍ S BANÍKEM OSTRAVA

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL. Případně si můžete zakoupit eVstupenku. V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. Ceny vstupenek:

Tribuny B, C a D – 250 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 250 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 125 Kč

Zmíněný hráč: Daniel Holzer Daniel Holzer