Vladislav Levin: S Baníkem tomu chyběl gól. Na Bohemce nás čeká těžký terén a může to být o jedné chybě

levin160321

Vladislav Levin posílil Slovácko v zimní přestávce a postupně se začíná zabydlovat v základní sestavě ligového týmu. Po dvou vyhraných zápasech přišlo remízové utkání proti ostravskému Baníku, ve kterém se fanoušci branky nedočkali – „Myslím si, že jsme ke vstřelení branky byli blíže. Chyběl tomu jen gól.“

„Hrálo se ve fantastické atmosféře, navíc se střetly dva kvalitní týmy, které mají stejný počet bodů. Byl to důležitý zápas, ale chyběl tomu gól. Myslím si, že jsme ke vstřelení branky byli blíže, protože šancí jsme si vytvořili víc. Naopak Baník jsme dokázali eliminovat,“ vrací se k utkání Levin, který naposledy působil u týmu Bohemians Praha 1905, kam Slovácko zavítá o nadcházejícím víkendu. Záložník Vladislav Levin očekává v Ďolíčku bojovné utkání, které může být i jedné chybě. Zároveň to však nebere jako specifické utkání.

„Já to neberu jako nějaký výjimečný zápas. Beru to jako každého jiné ligové utkání. Nečeká nás tam ale určitě nic jednoduchého a očekávám rovněž náročný terén. Už když jsme tam hráli s Pardubicemi, tak to nebylo ideální a teď to určitě nebude o nic lepší. Trenéři nás ale určitě na všechno dobře připraví,“ pokračuje Levin. Utkání ve vršovickém Ďolíčku bývají hodně bojovné a soupeři to tam nemají jednoduché. V tom však problém nevidí.

„My máme taky bojovný tým, takže v tomto směru se jim určitě vyrovnáme. Hodně bude záležet kdo dá první branku, takže nesmíme udělat chybu, po které bychom inkasovali, protože už kvůli terénu to může být o jedné brance. Musíme být dobře koncentrovaní a dát si pozor i na standardní situace, kterých by i vzhledem k těžkému terénu mohlo být víc,“ varuje Levin.

„Bohemka bude chtít určitě doma uspět, poženou je diváci, a i vzhledem k postavení v tabulce, budou chtít určitě vyhrát, aby se dostali do klidu. Ale i my jdeme do u tkání s tím, že budeme chtít uspět,“ dodává Levin.

 Utkání 26. ligového kola mezi Bohemians Praha 1905 a Slováckem se odehraje v sobotu 19. března od 15:00 hod. v Praze Vršovicích.

Zmíněný hráč:
Vladislav Levin Vladislav Levin