Slovácko porazilo Liptovský Mikuláš 3:0

p6t8sv5q38icyq

Slovácko bylo od prvních minut aktivnějším týmem a v 11. minutě otevřel skóre utkáni Jan Kalabiška, který poslal do sítě vyražený míč, po hlavičce Jurečky - 1:0.

Slovácko mělo i v dalších minutách herní převahu, ale střely Holzera, Jurečky a Reinberka v síti neskončily.

Na opačné straně bylo k vidění několik brejkových situací, se kterými si obrana Slovácka poradila, případně zasahoval gólman Nguyen.

I druhý poločas byl v režii Slovácka a v 63. minutě odměnili fanoušci potleskem střelu Divíška z hranice pokutového území, kterou ale fantasticky vyrazil hostující gólman.

Fanoušci se přeci jen dalších branek dočkali, když v 80. minutě po krásné kombinační akci centroval z pravé strany Tomič a důrazný Vecheta ve skluzu zvýšil na 2:0.

V 85. minutě to bylo již 3:0 a znovu u toho byl aktivní Vecheta. Jeho první zakončení sice skončilo na tyči, ale následná dorážka se již zavlnila v síti. Slovácko tak zvítězilo nad Tatranem Liptovský Mikuláš 3:0.

1.FC SLOVÁCKO – MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3:0 (1:0)

Sestava 1.FCS 1. poločas: Nguyen - Kalabiška, Kadlec, Srubek, Šimko, Reinberk, Holzer, Kudela, Havlík, Jurečka, Cicilia

Sestava 1.FCS 2. poločas: Nemrava - Merdovič, Daníček, Tomič, Divíšek, Mareček, Navrátil, Polášek, Sadílek, Vecheta, Šašinka