Prodej vstupenek + Informace pro fanoušky k sobotnímu utkání s Baníkem Ostrava

permanentka spolu do poharu

V sobotu 30. dubna odehraje Slovácko utkání 2. kola ligové nadstavby skupiny o titul proti ostravskému Baníku. Upozorňujeme držitele KOMPENZAČNÍCH permanentek, že jejich permanentní vstupenky se nevztahují na nadstavbu! Držitelé permanentních vstupenek SPOLU DO POHÁRŮ (viz. úvodní foto) mají permanentku platnou i na utkání nadstavby! Výkop zápasu je v 16:00 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit na partnerských místech společnosti TICKET PORTÁL

Případně si můžete zakoupit eVstupenku. Zde jsou na výběr dvě možnosti.

HOMEticket: Vstupenka vám dorazí na email, který si doma vytisknete a vezmete s sebou na stadion, kde QR kód přiložíte k turniketu.

MOBIL-ticket: Pro vstup na stadion vám stačí mít vstupenku v mobilu. Po odeslání na email, si vstupenku stáhnete do mobilní aplikace peněženka a QR kód přiložíte k turniketu.

V den utkání budou pokladny otevřeny od 13:00 hod. 

Ceny vstupenek:
Tribuny B, C a D – 250 Kč
Tribuna A – není v prodeji
Sektor hostů (D4 a D5) – 250 Kč
Děti do 15 let (tribuny B a C) – 125 Kč

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře 90 minut před výkopem zápasu, tedy ve 14:30 hod.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku, nebo zakoupenou permanentku. Již není nutné prokázat se u vstupu potvrzením o bezinfekčnosti.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

Vzhledem k rizikovosti utkání bude od 14:00 uzavřena ulice Stonky. Zároveň fanoušky žádáme, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem. Upozorňujeme rovněž, že jižní tribuna D byla vyčleněna pro hostující příznivce.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený klasicky 90 minut před zápasem, tedy od 14:30 hod. Navštívit FanShop můžete i v pátek od 15:00 do 18:00 hod.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.