VSTUPENKY NA FINÁLE MOL CUPU: Od 12:00 hod. odstartuje volný prodej vstupenek na finále poháru mezi Slováckem a Spartou Praha

min

Pozor! Již jen do dnešních 12:00 hod. si můžou držitelé permanentek přednostně zakoupit vstupenky na finálový zápas MOL Cupu mezi Slováckem a Spartou Praha. Následně bude spuštěn volný prodej na webu www.vstupenkyfotbal.cz

“I když se utkání hraje na domácím stadionu 1.FC SLOVÁCKO, tak pořadatelem utkání je Fotbalová asociace České republiky, která rozděluje vstupenky mezi oba kluby a své obchodní partnery. Slovácko tak pro své fanoušky obdrží pouze omezený počet vstupenek. Přednostně se tak spustí předprodej pouze pro držitele permanentních vstupenek. Ti si mohou v tuto chvíli zakoupit vstupenky na tribunu B a další přidělené sektory budou uvolněny v následujících dnech. Ke vstupence se dostanou všichni držitelé permanentek na aktuální sezónu. Zároveň upozorňujeme, že držitelé permanentek nemají bohužel nárok na své místo z permanentky,” vysvětluje Marek Jurák z úseku komunikace. 

Na utkání si mohou zakoupit přednostně vstupenku VŠICHNI* držitelé permanentek, kteří tak mohou učinit online (viz odkaz níže). Online prodej poběží až do naplnění povolené kvóty uvolněné od FAČR**.

Prodej vstupenek pro držitele permanentek odstartuje v pátek 22. dubna od 12:00 hod. a bude v prodeji pouze online! 

Návod, jak si vstupenku zakoupit:
1) Na odkazu níže klikněte ZAKOUPIT ZDE
2) Přihlaste se
59rqf8li6doeqar

3) Vyplnit číslo permanentky (lze zadat až 4 permanentky současně) a ověřovací údaj, který naleznete přímo na vaší permanentce v levém dolním rohu! Následně klikněte na potvrdit!
jb66tftk6doeqar

4)  Vybrat místa v hledišti (jejich počet se musí rovnat počtu zadaných permanentek)
cpc42ujl6doeqar

5) Přejděte k platbě a po zaplacení obdržíte elektronickou vstupenku.

Vstupenku na utkání si můžete ZAKOUPIT ZDE

Pro ostatní diváky, a tedy mimo sektory určené pro příznivce zúčastněných týmů, se internetový předprodej otevře v úterý 26. dubna ve 12:00 hod. na webu www.vstupenkyfotbal.cz.

Vstupenky v obou fázích předprodeje budou rozdělené do dvou cenových kategoriích a stát budou 350 a 450 korun.

* Platí pro držitele kompenzačních permanentek, permanentek Spolu do pohárů i pro permanentky obchodních partnerů,  včetně VIP permanentek. Upozorňujeme, že držitelé permanentek nemají bohužel nárok na své místo z permanentky!

** V první fázi jdou do prodeje vstupenky na tribunu B. V následujících dnech mohou být uvolněná rovněž některá místa v sektorech C1 a C2.