Martin Svědík a jeho hodnocení utkání se Slavií Praha

4A35EB46-55E8-416A-9101-ECFFBAD9C1D7

"Utkání s těmito soupeři, ať už to byla Slavia, Plzeň nebo Sparta, mají stejného jmenovatele. Dostaneme gól po hrubé chybě nebo standardní situaci. V prvním poločase jsme z pozice obranné fáze pracovali velmi dobře, na druhou stranu mám výhrady k naší ofenzivní hře. Pak přišla hodně laciná branka po individuální chybě, která, dá se říct, zápas rozhodla. Filip (Nguyen) něco chytil, ale po své chybě pomohl Slavii. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. S těmito soupeři si nebudete vytvářet pět šest šancí. Když máte dvě tři, musíte něco proměnit. My jsme v tom zase selhali a v době, kdy jsme měli tlak, jsme dostali gól po standardce. Pak už bylo po zápase, za stavu 2:0 bylo utkání definitivně rozhodnuté."