Sestava domácích – Sparta Praha

Milan Heča, Martin Suchomel, David Hancko (46. Martin Vitík), Patrik Vydra, Casper Hojer, Adam Karabec, Filip Souček, Jakub Pešek (66. Matěj Ryneš), Bořek Dočkal (60. Adam Hložek), Lukas Haraslin (66. Tomáš Čvančara), Martin Minchev (82. Michal Sáček)

Sestava soupeře – Slovácko

Jiří Borek, Michal Tomič, Michal Kadlec, Patrik Šimko (46. Vlastimil Daníček), Jan Kalabiška, Marek Havlík, Vladislav Ljovin, Michal Kohút (64. Lukáš Sadílek), Filip Vecheta (73. Rigino Cicilia), Daniel Holzer (84. Josef Divíšek), Václav Jurečka (64. Pavel Juroška)

První dvacetiminutovka nabídla divákům vyrovnanou partii a bylo to Slovácko, které se několikrát snažilo ohrozit domácí svatyni, ale jak střela Havlíka, tak i dvojitý pokus Levina mezi tři tyče nemířili.

Stejně jako v neděli na Slavii, tak i tentokrát se skóre utkaní měnilo po půlhodině hry. Patrik Šimko zakopl o Marka Havlíka a v pádu fauloval Bořka Dočkala, což bylo vyhodnoceno jako penalta, a David Hancko tak poslal Spartu do vedení ze značky pokutového kopu.

Ve 43. minutě mohlo být na Letné vyrovnáno, když po rychlé kombinační akci Jurečka přiťukl míč Vechetovi, který z hranice pokutového území mířil těsně vedle.

Začátek druhého poločasu byl ve znamení zvýšené aktivity Slovácka, které nejprve zahrozilo Vechetou, ale v 50. minutě již svítilo na světelné tabuli 1:1. Michal Kohút našel v pokutovém území Jana Kalabišku, který míč přiťukl uvolnivšímu se Holzerovi, který poslal míč z levé strany pod břevno za záda Milana Heči.

V 67. minutě mohlo být ještě veseleji, ale po závaru v pokutovém území se neprosadil jak Kadlec tak ani Kalabiška a míč do sítě neposlal ani Vecheta. Na druhé straně se po rohovém kopu dostal k hlavičce Hložek, ale branku netrefil.

Vedoucí branku Slovácka měl na hlavě Filip Vecheta, který si naskočil na precizní centr Marka Havlíka, ale Milan Heča jeho hlavičku reflexivně vyrazil.

Slovácko nakonec dokázalo utkání otočit. Marek Havlík nejprve nevyužil nahrávku Sadílka a nechal vyniknout Heču, ale v 81. minutě se již Havlík nemýlil a utáhl svou střelu zpoza šestnáctky přesně ke vzdálenější tyči. Slovácko tak zvítězilo na půdě pražské Sparty 2:1.