Slovácko porazilo ViOn Zlaté Moravce 1:0. O osudu utkání rozhodla trefa Libora Kozáka

D51D8C47-441B-4E19-80DB-973AFE163EB3
1 : 0
Zlaté Moravce Zlaté Moravce

Slovácko ve druhém přípravném zapase v parném letním počasí porazilo FC ViOn Zlaté Moravce 1:0. V dresu Slovácka nastoupil v prvním poločase Michal Trávník, který se od pondělí připravuje se Slováckem a jehož příchod ze Sparty Praha by se měl doladit v následujících dnech.

O osudu utkání nakonec rozhodla ukázková akce ze 41. minuty, kdy po průniku Holzer posunul míč na Kalabišku, který se dostal do vápna a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Libora Kozáka, který poslal míč do sítě.

kbwx7w9p5uee7er

Slušně zaplněný staroměstský Širůch viděl i další šance a obzvláště tvrdá střela Daniela Holzera zvedla diváky ze sedadel, ale míč směřující do šibenice nakonec skončil pouze na břevně.

Po brance volalo i zakončení Vlado Levina, ale míč proletěl těsně vedle levé tyče. Podobně dopadlo i zakončení Marka Havlíka a gólově se prosadit nedokázal ani Šašinka s Vechetou. Další branky se tak diváci nedočkali a Slovácko porazilo Zlaté Moravce 1:0.

V sobotu čeká na svěřence Martina Svědíka další slovenský celek, když se na staroměstském Širůchu od 11:00 hod. odehraje utkání s Liptovským Mikulášem.

82gx8va96uee7er

1.FC SLOVÁCKO - FC VION ZLATÉ MORAVCE 1:0 (1:0)
Branka: 41. Kozák

Sestava 1.FC Slovácko:

1. poločas: Nguyen - Kalabiška, Hofmann, Kadlec, Holzer, Trávník, Levin, Kohút, Sinyavskiy, Juroška, Kozák

2. poločas: Fryšták - Doski, Daníček, Šuvalija, Šimko, Polášek, Havlík, Brandner, Petržela, Šašinka, Vecheta