Slovácko porazilo Tatran Liptovský Mikuláš 2:1. Trefil se Vecheta a Daníček

liptovsky111
2 : 1
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš

Slovácko dokázalo zvítězit i ve třetím přípravném zápase. Po výhře 2:0 nad Trenčínem a 1:0 nad ViOnem Zlaté Moravce si svěřenci trenéra Martina Svědíka poradili i s Tatranem Liptovský Mikuláš.

První potlesk se slušně zaplněným Širůchem nesl po čtvrthodině hry, kdy byl nejprve faulován Michal Trávník a následný přímý volný kop jen těsně prosvištěl kolem tyče hostující branky.

O chvíli později již fanoušci Slovácka mohli slavit první branku utkání. Marek Havlík vyslal přesnou přihrávku na Daniela Holzera, který milimetrovým pasem naservíroval míč nabíhajícímu Vechetovi, jenž usměrnil míč do sítě.

Hosté vyrovnali ve 24. minutě, kdy se po odraženém míči z voleje střelou do Šibenice prosadil Popovič.

Na další branku si diváci museli počkat až do druhého poločasu, který nabídl spoustu nepřesností. Nakonec o osudu utkání rozhodla nařízená penalta, když byl v 76. minutě při snaze zakončit faulován Michal Kohút a Slovácko mělo výhodu pokutového kopu. Míč si postavil Vlastimil Daníček a nadvakrát překonal hostujícího gólmana.

Slovácko mohlo přidat třetí branku v 88. minutě, kdy se do centru Patrika Šimka položil Kalabiška, ale jeho akrobatické zakončení vyrazil gólman Gröger. Slovácko tak ve třetím přípravném zápase zdolalo Liptovský Mikuláš 2:1.

ucxx4tum7z85eer

1.FC SLOVÁCKO – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (1:1)
Branky: Vechata, Daníček

Sestava 1. poločas: Fryšták - Holzer, Hofmann, Kadlec, Sinyavskiy, Trávník, Havlík, Polášek, Petržela, Brandner, Vecheta

Sestava 2. poločas: Fryšták - Kalabiška, Šuvalija, Daníček, Šimko, Aldin, Levin, Kohút, Juroška, Šašinka, Vecheta