Slovácko porazilo Vyškov 2:0. Trefil se Merchas Doski a Libor Kozák

vyskov080722

Díky trefám Doskiho a Kozáka ve druhém poločase Slovácko zvítězilo nad Vyškovem 2:0 a i nadále zůstává v přípravě stoprocentní.

Slovácko vstoupil do utkání aktivně a hned na úvod měl šanci Sinyavskiy a chvíli na to hlavičkoval i Kalabiška, ale v obou případech byl úspěšnější gólman Vyškova Kinský.

Opět velmi slušně zaplněný staroměstský Širůch viděl v prvním poločase několik zajímavých šancí na obou stranách, ale oba gólmani byli pozorní, a tak se do šaten odcházelo za bezbrankového stavu.

Co se nepovedlo za celý první poločas, to přišlo po pár vteřinách poločasu druhého. Po centru z pravé strany Kozák pustil míč na Trávníka, který našel Doskiho, jehož střela zapadla přesně k tyči.

vjoqi71334r1rer

Slovácko pak mělo celou řadu Šancí. Kozák se ve dvou příležitostech neprosadil a pumelici Jurošky pod břevno vytěsnil gólman Kinský.

Druhá branka utkání nakonec přišla v 68. minutě. Daniel Holzer poslal míč do vápna a Libor Kozák patičkou překonal Kinského.

ej78qrpl34r1rer

Vyškov mohl korigovat v 83. minutě, kdy dostal míč za obranu Bienvenue, ale gólman Fryšták jeho střelu nohou vyrazil.

Na druhé straně se po pěkné akci střelecky prosadil Vlastimil Daníček, ale zdvižený praporek pomezního rozhodčího oslavu fanoušků rychle ukončil.

Slovácko tak i v pátém přípravném zápase zvítězilo, když druholigový Vyškov porazilo 2:0.