Slovácko vyhlíží los předkola Evropské ligy. "Přeji si Fenerbahce," říká Milan Petržela ze soustředění ve Slovinsku

uefa

Dnes ve 13:00 hod. proběhne ve švýcarském Nyonu los předkola Evropské ligy, po kterém bude Slovácko vědět na koho narazí v boji o Evropskou ligu. Ligový tým je momentálně na herním soustředění ve Slovinsku, odkud budou hráči los sledovat. Nejinak tomu bude i u Milana Petržely.

MOŽNÍ SOUPEŘI: 
FK Dynamo Kyjev
Fenerbahçe SK
AEK Larnaka
FC Midtjylland

LOS MŮŽETE SLEDOVAT ZDE 

„Sledovat to samozřejmě budu a přeji si, abychom dostali Fenerbahce. Sice je to velmi kvalitní soupeř, ale chci abychom je porazili a Michal Kadlec dal do kabiny prémie, tam je to totiž osobní,“ říká s úsměvem Milan Petržela, který si naopak nepřeje kyperskou Larnaku.

„Tam jsme hráli a bylo to peklo. Počasí bylo šílené, takže i když to může vypadat jako jednodušší soupeř, tak skrze počasí to tak rozhodně není. Celkově si tam člověk nemůže moc vybírat. I dánský Midtjylland je velmi nebezpečný soupeř. Na jednu stranu není tak zvučný, ale velmi kvalitní. Já si prostě přeji Fenerbahce. Kvalitní zvučný soupeř, který je pro fanoušky velmi atraktivní,“ pokračuje Petržela, který si pochvaluje soustředění ve Slovinsku u jezera Bled.

„Je tady nádherné prostředí. Trochu jsme byli zavaření, do toho utkání a včera jsme měli mimo fotbalovou oddechovku a vyrazili na raftech, což bylo super. Nikdo se neutopil, takže je to dobré. Hotel, zázemí, všechno je tady super. Myslím si, že zde máme ideální podmínky na přípravu. Máme k dispozici dvě tréninková hřiště s výborným pažitem, a i jídlo je super, takže vše probíhá tak jak má,“ dodává Petržela.

cg2l1ew92zfk7fr