Michal Kadlec: Já osobně jsem si přál přesně tuto dvojici. Pro nás i naše fanoušky je to určitě velmi zajímavé

kadlec-pohar

Fanoušci, hráči, ale i celý realizační tým dnes vyhlížel los 3. předkola Evropské ligy. Los v Nyonu vypukl ve 13:00 hod.. Již dopoledne Milan Petržela prozradil, že si přeje hrát s tureckým Fenerbahce.

„Přeji si, abychom dostali Fenerbahce. Sice je to velmi kvalitní soupeř, ale chci abychom je porazili a Michal Kadlec dal do kabiny prémie, tam je to totiž osobní,“ hlásil Petržela a jeho přání je po dnešním losu zase o něco blíže. Slovácko se totiž ve 3. předkole střetne s poraženým z dvojice FK Dynamo Kyjev vs. Fenerbahçe SK

„Z hlediska soupeřů jsou oba dva velmi těžcí a hodně kvalitní. Rozhodně převyšují nejenom Slovácko, ale i naši ligu. Co se týče tradice, jsou to obrovské kluby, které hrávaly Ligu mistrů, jsou to nejlepší kluby ve svých zemích, nehrávají o třetí čtvrté místo, ale vždycky o titul, takže to bude samozřejmě pro nás velmi náročné, ale co se týče atraktivity soupeře, tak pro naše fanoušky je to určitě velmi zajímavé,“ říká kapitán Slovácka Michal Kadlec.

„Chtěli jme získat pohár a zapsat se do historie, to se podařilo a rozhodně jsme si takové zápasy zasloužili. Poslední dvě sezony jsme se umístili na čtvrtém místě a po výhře v poháru je to další třešnička na pomyslném dortu. Já osobně jsem si přál přesně tuto dvojici,“ pokračuje Kadlec, který ve Fenerbahce hrával. A Jak vidí šance Dynama a Fenerbahce?

„Je to vyrovnané, Fenerbahce sleduji. Hodně posílilo, má nového trenéra a pro nás je možná dobře, že jsme hráli s Trabzonem, že jsme si to mohli vyzkoušet, a byla to vyrovnaná partie. Dynamo Kyjev je velká neznámá, nehrají, nezačali ligu, jen přáteláky. Navíc budou hrát v Polsku, což je pro ně taky nevýhoda, nevím, jak to tam teď vypadá, jak to mají s mimofotbalovými věcmi.. Uvidíme, který z celků na nás vyjde, pro oba to bude první ostrý zápas, i když Istanbul jede pořád dál, Kyjev to má horší,“ dodává Michal Kadlec.

Zmíněný hráč:
Michal Kadlec Michal Kadlec