VIDEO: Tisková konference před startem sezóny

tiskovka270722

Dnes odpoledne proběhla na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti tradiční tisková konference před startem ligy. 

„Máme před sebou novou sezonu s dalšími výzvami. Já osobně jsem si užil jeden den oslav, a od té doby naběhly starosti. Naplno se zahájila příprava a věnujeme se s realizačním týmem práci pro tým,“ zahájil tiskovou konferenci ředitel klubu Petr Pojezný, kterého mrzí, že se klub nedokázal domluvit s některými hráči.

„Jsem zklamaný, že jsme se nedokázali domluvit s některými hráči, kteří tady byli. Je to další velká zkušenost, že určité věci nemají jen finanční podtext, a hlavně je to škoda pro obě strany. Bude těžké některé nahradit, ale v minulosti se to dařilo, věřím, že i přes rezervy budeme znovu silní,“ pokračoval ředitel klubu.

S přípravou byl trenér Martin Svědík Spokojený. „Proběhla, jak jsme chtěli. Hráči věděli, co je čeká a věděli, že z toho pak těží i v průběhu sezóny. Ze začátku šlo spíše o kondici, ale sehráli jsme i kvalitní zápasy na soustředění a ukázalo se, že musíme pracovat zejména na souhře týmu. Výkony byly přímo úměrné novým hráčům,“ říká trenér Slovácka, který doufá, že se co nejdříve probudí ofenzivní hráči. „Zejména v ofenzivě se nám to bude těžko nahrazovat, tam máme asi největší problém a ukázaly to i přípravné zápasy. Hráči potřebují delší dobu na adaptaci. A my čas moc nemáme, uvítal bych dva hotové hráče do ofenzívy,“ prohlásil trenér Slovácka.