Informace k prodeji vstupenek na utkání s Fenerbahce Istanbul

uefa

Slovácko ve čtvrtek 11. srpna od 19:00 hod. odehraje odvetu 3. předkola Evropské ligy s tureckým týmem Fenerbahce SK. Předprodej ONLINE VSTUPENEK pro držitele permanentek odstartuje v pondělí 1. srpna od 9:00 hod. Ve čtvrtek 4. srpna od 9:00 hod. pak bude probíhat volný prodej. Držitelé permanentních vstupenek mají garantované místo do pondělí 8. srpna do 12:00 hod. Po tomto termíny půjdou neuplatněná místa do volného prodeje.

Cena vstupenek na utkání s Fenerbahce je stanovena na 950 Kč (tribuna B, C a nekrytá A). Držitelé permanentních vstupenek si mohou vstupenku pořídit za zvýhodněnou cenu 750 Kč. Majitelé permanentních vstupenek na klubová sedadla si mohou vstupenku zakoupit za 950 Kč (běžná cena 1150 Kč). 

MÁM PERMANENTKU A CHCI SI VSTUPENKU ZAKOUPIT PŘES TICKETPORTAL

Při nákupu přes TICKETPORTAL postupujte následovně - PŘIHLASTE SE KE SVÉMU ÚČTU - klikněte na Permanentky, zde zadejte číslo permanentky a ověřovací kód (naleznete na permanentce), po přiřazení permanentky klikněte na Předkupní právo, kde už vám systém nabídne vaše místo, typ vyzvednutí a typ platby - více zde.

PRODEJ VSTUPENEK NA POKLADNÁCH STADIONU

V pondělí 1. srpna, v úterý 2. a ve středu 3. srpna budou pokladny otevřeny vždy od 13:00 do 18:00 hod. a NA POKLADNÁCH STADIONU si vstupenku budou moci zakoupit jak majitelé permanentek, tak i OSTATNÍ ZÁJEMCI!

KDE DÁLE SI MOHU VSTUPENKU ZAKOUPIT 

  • V partnerských prodejnách TICKETPORTALU si můžete vstupenku zakoupit ve čtvrtek 4. srpna od 9:00 hod. (seznam prodejních míst naleznete zde)
     
  • Online z pohodlí domova od pondělí 1. srpna od 9:00 hod. (jen držitelé permanentek). Ve čtvrtek 4. srpna bude od 9:00 hod. umožněn prodej i ostatním fanouškům.
     
  • V předprodeji na pokladnách stadionu (pondělí, úterý a středa od 13:00 do 18:00 hod.)
     
  • V den utkání na pokladně stadionu od 13:00 hod. Platí do vyprodání kapacity stadionu.

Soubory