Daniel Holzer: Na konci prvního poločasu jsme dostali druhý gól, pak přišlo vyloučení, to byl bohužel klíčový moment pro vývoj celého utkání

A2

Slovácku dvojzápas s Fenerbahce Istanbul nevyšel podle představ a svěřenci trenéra Martina Svědíka prohráli na horké turecké půdě 0:3 a Slovácko dohrávalo bez vyloučeného Stanislava Hofmanna.

„Na konci prvního poločasu jsme dostali druhý gól, pak přišlo vyloučení, to byl bohužel klíčový moment pro vývoj celého utkání. Domácí pak takticky drželi balon, my jsme se snažili udržet skóre. V závěru ale přišel třetí gól, který nám ještě více zkomplikoval naše naděje do odvety,“ hodnotil utkání Daniel Holzer.

„Fenerbahce nás přehrávalo svojí kvalitou, oni jsou rychlí na všech postech, jejich individuální dovednosti byly znát na první pohled. Dvakrát dostali před šestnáctkou prostor a dvakrát toho využili,“ vysvětloval důvody nezdaru Holzer. Naopak snahy hráčů Slovácka vycházely naprázdno.

„Neustále jsme hledali možnosti, jak se dostat na dostřel, měl jsem tam přihrávku od Milana Petržely kterou však zblokoval stoper. Podruhé jsem zbytečně vymýšlel. Měli jsme více střílet, to musíme do odvety zlepšit,“ je si vědom nedostatků Holzer, který si pochvaloval atmosféru na horké turecké půdě.

„Zápas měl vynikající atmosféru, pro nás to byl velký nezvyk, na hřišti nebylo slyšet absolutně nic. Nikdy jsem něco podobného nezažil, ale proto fotbal hrajeme,“ dodává Holzer.