Informace k prodeji vstupenek na play-off Evropské konferenční ligy UEFA s AIK Stockholm

europska-konferencna-liga.220804ss

Slovácko ve čtvrtek 18. srpna od 19:00 hod. odehraje play-off Evropské konferenční ligy UEFA se švédským klubem AIK Stockholm. Předprodej ONLINE VSTUPENEK odstartuje v pátek 12. srpna od 15:00 hod. kdy bude probíhat prodej vstupenek jak pro držitele permanentek, tak i volný prodej. 

Držitelé permanentních vstupenek mají garantované místo do úterý 16. srpna do 23:59 hod. Po tomto termíny půjdou neuplatněná místa do volného prodeje.

Cena vstupenek na utkání s AIK Stockholm je stanovena na 500 Kč (tribuna B, C a nekrytá A). Držitelé permanentních vstupenek si mohou vstupenku pořídit za zvýhodněnou cenu 400 Kč. Majitelé permanentních vstupenek na klubová sedadla si mohou vstupenku zakoupit za 600 Kč (běžná cena 700 Kč). 

MÁM PERMANENTKU A CHCI SI VSTUPENKU ZAKOUPIT PŘES TICKETPORTAL

Při nákupu přes TICKETPORTAL postupujte následovně - PŘIHLASTE SE KE SVÉMU ÚČTU - klikněte na Permanentky, zde zadejte číslo permanentky a ověřovací kód (naleznete na permanentce), po přiřazení permanentky klikněte na Předkupní právo, kde už vám systém nabídne vaše místo, typ vyzvednutí a typ platby - více zde.

PRODEJ VSTUPENEK NA POKLADNÁCH STADIONU

V pondělí 15. srpna, v úterý 16. a ve středu 17. srpna budou pokladny otevřeny vždy od 15:00 do 18:00 hod. a NA POKLADNÁCH STADIONU si vstupenku budou moci zakoupit jak majitelé permanentek, tak i OSTATNÍ ZÁJEMCI!

KDE DÁLE SI MOHU VSTUPENKU ZAKOUPIT 

  • V partnerských prodejnách TICKETPORTALU si můžete vstupenku zakoupit od pátek 12. srpna od 15:00 hod. (seznam prodejních míst naleznete zde)
     
  • Online z pohodlí domova od pátku 12. srpna od 15:00 hodin.
     
  • V předprodeji na pokladnách stadionu (pondělí, úterý a středa od 15:00 do 18:00 hod.)
     
  • V den utkání na pokladně stadionu od 16:00 hod. Platí do vyprodání kapacity stadionu.

Soubory