Informace pro fanoušky před domácím zápasem s OGC Nice

fanousci

Ve čtvrtek 6. října odehraje Slovácko utkání Evropské konferenční ligy proti francouzskému týmu OGC Nice. Výkop zápasu je stanoven na 18:45 hod. Níže vám přinášíme organizační informace pro fanoušky.

VSTUPENKY

Utkání Evropské konferenční ligy mezi Slováckem a OGC Nice je v tuto chvíli vyprodáno a vstupenky se nebudou prodávat ani v den utkání.

OTEVŘENÍ STADIONU

Areál stadionu se pro návštěvníky otevře dvě hodiny před výkopem zápasu, tedy v 16:45 hod. Vzhledem k dalším opatřením doporučujeme návštěvníkům, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem a nedocházelo tak k tvoření front těsně před výkopem utkání. Zároveň upozorňujeme, že od 12:45 hod.  bude uzavřena ulice Stonky.

JAK SE PROKÁZAT U VSTUPU

Na utkání je potřeba mít platnou vstupenku. Upozorňujeme, že na permanentní vstupenku, bez zakoupeného lístku, se na utkání nedostanete!

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Na stadionu budou mít fanoušci možnost zakoupit si občerstvení u stánků za tribunou B (Slovácká dědina) a tribunou D.

FANSHOP 1.FC SLOVÁCKO

FanShop za tribunou B (ve Slovácké dědině) pro vás bude v zápasový den otevřený 120 minut před zápasem, tedy od 16:45 hod. Navštívit FanShop můžete také v pátek od 15:00 do 18:00 hodin.

PLAYSTATION ZÓNA

Od 16:45 do 18:15 bude ve “Slovácké dědině" otevřena Playstation zóna. Přijdťe si zahrát novou FIFU 23 a soutěžit o ceny od našich partnerů.

ZÁPASOVÝ ZPRAVODAJ

Při utkání pro vás bude v prodeji zápasový zpravodaj MY JSME SLOVÁCKO za cenu 20 Kč, který je možné zakoupit na prodejních místech u hlavního vstupu od Smetanových sadů a rovněž u turniketů z ulice od 28. října.