Slovácko v Evropské konferenční lize pomáhá. Zapojit se můžete i vy!

ND5_9875

1.FC SLOVÁCKO se vstupem do základní skupiny Evropské konferenční ligy začalo nabízet svým fanouškům možnost přispět na dobrou věc a získat dres 1.FC Slovácko s podpisy všech hráčů. Celý výtěžek pak poputuje na konto Nadačního fond dětské onkologie Krtek, který se stará o děti a jejich rodiny bojující se zákeřnou rakovinou. 

Tato aktivita našla odezvu také u soupeřů Slovácka a do sbírky se zapojili nejen fanoušci, ale i oba kluby. Vzájemný duel 5. kola Evropské konferenční ligy tak měl slavnostní předehru. Spolumajitel 1.FC Slovácko Vítězslav Skopal a prezident kolínského klubu Dr.Werner Wolf jako zástupce 1.FC Köln Stiftung. Oba pánové předali Kateřině Nazarej z Nadačního fondu dětské onkologie Krtek každý šek v hodnotě 5.000 Eur.

1. FC Slovácko Krtka podporuje dlouhodobě, krom výše uvedeného již v minulosti proběhlo několik projektů a jeden z nich stále běží. Moc si této podpory vážíme a srdečně za ni děkujeme,” říká Sylva Richterová ředitelka Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK

Zapojit se do sbírky a získat dres 1.FC Slovácko však můžete  až do konce podzimní sezóny i vy. Stačí podpořit tuto sbírku prostřednictvím stránky www.donio.cz/SLOVACKO, přispět libovolnou částkou, zaškrtnout políčko pro účast v soutěži a tipnout si kolik celkem padne branek ve všech šesti zápasech Slovácka v rámci Evropské konferenční ligy. V případě více shodných tipů bude rozhodovat výše částky, kterou přispěvatel zašle, případně dřívější z tipů. Soutěžit o dres můžete do středy 2. listopadu 2022 do 20:00 hod. Po tomto termínu bude soutěž ukončena, ale sbírka samotná poběží až do 20. listopadu, takže i nadále můžete  přispívat na dobrou věc!

Vybraná částka bude ve 100% výši zaslána Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek

Nadační fond dětské onkologie Krtek (NFDO Krtek) je součástí Kliniky dětské onkologie FN Brno (KDO FN Brno) a díky tomu se od ostatních nadačních fondů a nadací odlišuje. Věnuje se totiž problematice léčby onkologicky nemocných dětí komplexně. Díky spolupráci odborníků z kliniky se špičkovými výzkumnými centry u nás i v zahraničí je dětem nabízena léčba na maximální možné úrovni. Dochází tak k rozšiřování možnosti léčby a zabezpečení komplexní podpory péče o onkologicky nemocné děti na KDO FN Brno v průběhu léčby i po jejím ukončení.