B-tým: Na úvod v Uherském Brodě remíza 3:3

5zm9bqc2538icyq
Uherský Brod Uherský Brod
3 : 3
Slovácko B Slovácko B

Slovácko na úvod MSFL zajíždělo do nedalekého Uherského Brodu, kde se diváci rozhodně nenudili a viděli hned šest branek a nakonec i remízu 3:3.

V prvním poločase, který byl na branky chudý, viděli diváci pouze jednu gólovou akci, a to již ve 12. minutě, kdy se po centru prosadil obránce Vincour.

Ve druhém poločase dokázali domácí vývoj utkání otočit během osmi úvodních minut. Nejprve se z uctivé vzdálenosti prosadil životní trefou Košák a chvíli na to překonal Borka hlavou s pomocí tyče i Josefík.

Vedení domácích však trvalo pouhé tři minuty a Poláškova rána z hranice šestnáctky v 56. minutě znamenala nerozhodný stav 2:2. Jenomže interval mezi brankami se zkrátil o další dvě minuty později, kdy Malenovský přizvedl hlavou míč mířící do pokutového území a Domácí opět vedli – 3:2.

Brankové hody, kdy ve druhém poločase padly během 18 minut čtyři branky, však již nepokračovaly a na vyrovnání si tak diváci museli počkat až do nastavení. V něm v posledních vteřinách napřáhl z hranice velkého vápna Ibrahim Aldin a zajistil tak pro Slovácko bod za remízu 3:3.

ČSK Uherský Brod – 1.FC SLOVÁCKO B: 3:3 (0:1)

Branky: 46. Košák, 53. Josefík, 58. Malenovský – 12. Vincour, 56. Polášek, 90+3. Aldin

ČSK Uherský Brod: Jícha – Pavlíček, Košák, Vrága (C), Nevařil, Flasar – Lorenc, Malenovský (70. Šmatelka), Gettler (60. Michalec), Venený (89. Jaroněk)– Josefík (89. Švrček)

1.FC Slovácko B: Borek – Pernica, Stojmenov, Vincour – Aldin, Juroška, Kudela, Machalík, Polášek, Srubek – Kratochvíla (67. Olšanský)