Víkendové výsledky B-týmu, žen a mládežnických celků

B-tym110324

O uplynulém víkendu vstoupil do jarní části soutěže i tým žen, který na stadionu v Uherském Hradišti nakonec remizoval s plzeňskou Viktorií 1:1. Ženy Slovácka šly do vedení ve 2. minutě, kdy se přímo z rohového kopu trefila Jonášová a měly i další šance, ale ty zůstaly nevyužity, a nebo jim branku sebraly výroky rozhodčí. Jednou to bylo kvůli údajné ruce a ve druhém případě kvůli údajnému ofsajdu. I přes tlak Slovácka nakonec dokázala Plzeň ve druhém poločase, z ojedinělého útoku, nakonec vyrovnat na 1:1.

Do jarní části soutěže vstoupil i rezervní tým Slovácka, který hostil ambiciózního soupeře ze Znojma. Diváci na kunovické Bělince se branky nedočkali, a tak utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou 0:0

Naopak vítězství 2:1 si připsal dorost Slovácka U19, který zdolal liberecký Slovan 2:1. Za Slovácko se trefil Kopr a vítěznou branku zaznamenal Barát.