Rezervní tým Slovácka podlehl doma Uničovu 1:2

pyx5xl714ihtwyq
Slovácko B Slovácko B
1 : 2
Uničov Uničov

Průběh zápasu

fx5skh2f79qtwyq

Rezervní tým Slovácka v doplněné sestavě o hráče ligového týmu nestačil v 6. kole MSFL na Uničov, který si odváží vítězství 2:1, které díky Aleši Krčovi a penaltě Jana Ambrozka vybojoval zodpovědnou defenzivou, přes kterou se Slovácko prosadilo pouze jednou.

Skóre utkání otevřeli hosté již ve 2. minutě, kdy se po rychlém protiútoku a dobré orientaci Aleše Křečka radovali ze vstřelené branky. Slovácko se snažilo o vyrovnání, ale agilní hosté dobře bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků.

Ve druhém poločase se Uničov prosadil podruhé v 54. minutě, kdy hosté proměnili pokutový kop nařízený po údajném hraní rukou. Slovácko dokázalo snížit v 69. minutě, kdy se po skrumáži v pokutovém území nejlépe zorientoval Tomič, který uklidil míč do sítě.

Slovácko se v závěru dostalo do tlaku, ale kvůli špatné finální fázi se již skóre nezměnilo a rezervní tým Slovácka podlehl Uničovu 1:2.

x5how63caqtwyq

1.FC SLOVÁCKO B – SK UNIČOV 1:2 (0:1)
Branky: 69. Tomič – 2. Krč, 54. Ambrozek (pen.)

Sestava 1.FC SLOVÁCKO B: Bajza – Merdovič, Stojmenov, Juroška (59. Pernica), Mareček, Navrátil, Tomič (82. Polášek), Vincour, Šašinka, Cicilia, Kudela (59. Aldin)