Juniorka Slovácka si zastřílela a porazila otrokovickou Viktorii 4:0

xr0n40ip16xo4zq
Slovácko B Slovácko B
4 : 0
Zlínsko Zlínsko

Juniorka Slovácka v předehrávaném 17. kole MSFL zdolala Viktorii Otrokovice 4:0. O branky se postaral Bartoš, Šašinka a Aldin, který se prosadil dvakrát.

Ve slunečném středečním odpoledni viděli fanoušci na Bělince v Kunovicích hned čtyři branky. Ta první přišla pět minut před přestávkou, kdy se v poutovém území uvolnil Ibrahim Aldin, který prostřelil hostujícího gólmana Semanka a Slovácko tak šlo do kabin s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase bylo Slovácko efektivnější a nejprve v 64. minutě skóroval opět Aldin z pokutového kopu, aby o tři minuty později přidal třetí branku zápasu Ondřej Šašinka.

Na konečných 4:0 pro Slovácko pečetil v 81. minutě Vojtěch Bartoš, který byl při standardní situaci důrazný v pokutovém území.